JU Srednja stručna škola Bar

JU Srednja stručna škola Bar

JU Srednja stručna škola Bar

 

KOLEKTIV

 kolektiv

Uprava Škole:

Branislav Knežević , dipl.ing. – direktor
Dragan Tomović , dipl.pravnik – sekretar

 

Pedagog Škole:

Milanka Okuka, diplomirani pedagog

 

Aktiv za opšte-kulturno područje

mr Marija Šušter, profesor crnogorskog-srpskog, bosanskog, hrvatskog jezika i književnosti
Valentina Radonjić, profesor crnogorskog-srpskog, bosanskog, hrvatskog jezika i književnosti
Živanka Krgović, profesor crnogorskog-srpskog, bosanskog, hrvatskog jezika i književnosti
Nataša Despotović, profesor crnogorskog-srpskog, bosanskog, hrvatskog jezika i književnosti
 

 

Aktiv za strane jezike

Aleksandra Kosović, profesor engleskog jezika
Anastazija Banović, profesor engleskog jezika
Ivana Kovač, profesor engleskog jezika
Milica Nikočević, profesor engleskog jezika
Mehmed Feratović, profesor latinskog jezika
Magdalena Jovetić, profesor italijanskog jezika
 

 

Aktiv za društveno područje

Branka Ćalasan, profesor sociologije
Darko Mišolić, profesor istorije i geografije
Jakša Ćalasan, Diplomirani grafičar – profesor likovne kulture

Aktiv za matematiku, informatiku i fiziku

mr  Vučko Asović, profesor informatike
Žana Janković, profesor matematike
Ljiljana Žižić, profesor matematike
Almira Skenderović, profesor matematike
Sofija Rašković, profesor fizike
Ana Mijović, Stepen specijaliste (Spec. Sci) računarske nauke

 

Aktiv za prirodnu grupu predmeta

mr Tanja Kragulj, profesor hemije
mr Merima Đukić, profesor biologije
Jakovljević Marijana, magistar farmacije
Aleksandra Šoškić, magistar farmacije
Ivana Lukić, profesor fizičkog vaspitanja
Igor Jokić, profesor fizičkog vaspitanja
Dejan Labović, profesor fizičkog vaspitanja
Janko Aleksić, profesor fizičkog vaspitanja
Amel Dacić, Specijalista doktor medicine
Milena Nikić, Specijalista biologije

Aktiv za poljoprivredu, prehranu i veterinu

 
Nataša Truš, doktor veterinarske medicine
Goran Medojević, doktor veterinarske medicine
Radojka Obradović, dipl.ing.
Veljko Tomić, dipl.ing.
mr Darko Jelić, dipl.ing.
Snežana Tomić, dipl.ing.
Neđeljko Knežević, dipl.ing.

 

Aktiv za saobraćaj i komunikacije, mašinstvo i obradu metala i lične usluge

Miljan Vulić, dipl.ing.
Zefa Dabović, dipl.ing.
Milovan Gojković, strukovni ing.
Zoran Mićunović, pomorski oficir
Mirko Brzić, pomorski oficir
Ljubomir Bojović, dipl.ing.
Dragica Zejak, Spec.Sci. Menadžer u finansijskom poslovanju
Marko Maraš, dipl.ing.
Mauro Petranović, dipl.ecc.
Dušica Vujović, dipl.ecc
Dragan Rondović, Spec. App. Politehnika u pomorstvu
Sanida Laković, VKV

 

Administrativno i pomoćno osoblje:

Aleksandra Čović
Radmila Ivanović
Osman Markezić
Lazar Nikolić
Milo Ostojić
Vojo Radović
Velimir Slavković
Slavica Stojanović
Radmila Zorić
Jagoda Ćoso
Željko Đurašić