JU Srednja stručna škola Bar

JU Srednja stručna škola Bar

JU Srednja stručna škola Bar

 

REDOVNI UČENICI

I-1 Veterinarski tehničar

Bahović Sead

Brkanović Ines

Bubanja Marko

Dedic Zorana

Drobnjak Milijana

Giljen Vasilije

Ivanović Teodora

Kamberović Miloš

Kojić Dino

Koprivica Mia

Mehmedovi Amina

Novović Radmila

Premović Igor

Radović Aldiana

Soković Jelena

Tomasevic Stevan

Vukčević Mihail

I-2 Brodomašinski tehničar

Antić Lazar

Đokić Haris

Đuković Filip

Hrastinski Đorđe

Jošović Aleksa

Lunjić Jasmin

Marković Aleksa

Mitrović Ognjen

Muković Emel

Perišić Vasilije

Potpara Nikola

Prelevic Danilo

Prelevic Vukasin

Radović Stefan

Radulović Luka

Rujović Asmir

Šofranac Marko

Tomanović Veljko

Vučković Nemanja

Zindović Danilo

I-3 Nautički tehničar

Adrović Amar

Dakić Blagoje

Dašić Božidar

Dedić David

Đinović Luka

Karović Danis

Lekić Lazar        

Medenica Damjan

Mekić Emin

Mišeljić Nikola

Orlandić Vasilije

Orlandić Vojislav

Pavlović Aleksandar

Perkolić Janko

Petrović Stefan

Ratknić Rajko

Šoškić Vasilije

Ulama Jovan

Bajić Stefan

Todorović Maksim

I-4 Tehničar za špediciju, carinu i organizaciju transporta

Adamović Anđela

Agović Aldin

Babačić Anisa

Bajčeta Stefani

Barjaktarović Aleksandar

Brajović Arsenije

Cikić Lana

Ćeranić Erna

Dašić Andrea

Femic Milica

Haznadar Sara

Jovanović Dunja

Loncović Jelena

LukićĐorđe

Lukić Ivan

Ljujić Anđela

Malović Nikola

Merdović Bojana

Mrdak Nevena

Muratović Nives

Osmajić Igor

Pešić Ivan

Pupović Elma

Ramadanović Dajana

Ražnatović Aleksa

Sijarić Nermin

Stošić Neda

Tomanović Nikolina

Tošić Strahinja

Uskoković Nikoleta

I-5 Farmaceutski tehničar

Anđelić Ivona

Aničić Emilija

Bogunović Savo

Vlaović Natalija

Vujošević Tamara

Gutić Neda

Dakić Milena

Dujović Milica

Đurišić Jovana

Kaljević Vasilisa

Kovačević Medina

Kuvelja Melanija

Lekić Branislava

Lukač Mirza

Marković Milica

Madžgalj Ivana

Mirković Bogdana

Nikolić Tijana

Okuka Aleksa

Pejaković Ana

Perazić Lina

Perazić Lina

Rutović Milica

Sakarević Vasilisa

Stanojević Nikola

Taraniš Melani

Tomašević Anđela

Tomović Teodora

Ćatović Aiša

Ćeranić Elmina

Ukšanović Jovana

I-6 Bravar

Bajc Danilo

Begzić Saljo

Bezek Ivan

Kaluđerović Božidar

Kukuljac Rijad

Ličina Almin

Marković Omar

Minić Petar

Mirović Jovan

Pavićević Matija

Hajdarović Haris

Hyseni Jasmin

Čelić Đorđe

Šaltić Mitar

Škrijelj Arijan

II-1 Veterinarski tehničar

Dašić Nevena

Zec Sofija

Janoštikova Sara

KadićAnđela

Kapetanov Petar

Kasumović Adelisa

Kljajević Slađana

Lubarda Teodora Helena

Medojević Bogdan

Perušina Anđela

Radić Bojan

Sjekloća Blažo

Stojanović Svetlana

Stojilković Nikola

Terzić Uroš

Tjuševska Alena

Šćepanović Nina

II-1 Poljoprivredni tehničar

Gusinjac Adela

Gusinjac Arabela

Dreković Almira

Lekić Jovana

Lutovac Mihailo

Martinić Lazar

Martinović Miljan

Petranović Danilo

II-2 Brodomašinski tehničar

Borančić Karim-Abdul

Cimbaljević Vukašin

Dašić Veljko

Dević Aleksa

Dubak Mladen

Dragićević Veljko

Đurović Antonio

Gegić Haris

Ivanović Jovan

Ivanović Nikola

Jocić Matija

Kalašić Andrej

Ličina Aldin

Mašanović Jovan

Murić Selman

Pašić Bogdan

Pecović Marko

Popović Ognjen

Stanković Mladen

Vujović Vasilije

II-3 Nautički tehničar

Andjelic Djordje

Blagojević Jovan

Bujković Miloš

Bujković Stefan

Čejović Luka

Đukić Stefan

Džajović Adrijan

Femić Boris

Femić Filip

Fuštić Damjan

Glišić Filip

Gvozdenović Zoran

Jovićević Marko

Jovićević Vasilije

Kalender Demir

Kovčić Danilo

Lončar Miloš

Macanović Obrad

Malidžan Marko

Mandić Miloš

Mardunović Nikola

Nreković Darko

Pavović Niko

Soković Nikola

Šabović Damir

Tomić Petar

Vujačić Nikola

Vukčević Anđela

II-4 Špeditersko – agencijski i carinski tehničar

Agović Kenan

Begzić Suanita

Bojović Bojana

Velović Milena

Vukoslavčević Tamara

Galagus Artjom

Gvozdenović Jovana

Zverotić Eldan

Zverotić Merisa

Ivanović Stefan

Janković Dejan

Joksimović Jovana

Jovanović Kristina

Lunjić Elma

Markezić Amina

Marstjepović Mladen

Mehadžić Merima

Pavlović Milena

Pelinković Emil

Pepđonović Iva

Peročević Eldin

Radulović Vasilije

Skejović Dino

Rebronja Semir

Suličić Amina

Talić Mariana

Trceta Katarina

Coković Sanel

Hasanović Alan

Šorović Ognjen

II-5 Zdravstveni tehničar

Beharović Enisa

Vujičić Danilo

Vukmarković Sara

Gojaković Andrea

Dević Marija

Ivović Martina

Janičić Lazar

Kalač Dalila

Kornjuhina Anja

Lolović Leart

Madžgalj Tijana

Međedović Ajla

Međedović Amina

Mujanović Nejra

Mučić Amina

Mučić Najda

Nikolić Rajka

Osmanović Adalarda

Pepić Lejla

Popović Milica

Potpara Katarina

Radošević Marija

Ramdedović Nejla

Savić Mia

Sijarić Arnela

Stanković Aleksandra

Striković Rahima

Tiganj Dejla

Cvijović Vlado

Šćepanović Nikolina

II-6 Frizer

Asović Laura

Babačić Luka

Begzić Dženita

Čobić Seada

Dešić Šejla

Erović Ahmedin

Erović Alen

Janković Anđela

Karadžov Aleksandar

Kolar Muhamed

Kurpejović Irfan

Leković Milica

Liharević Selma

Lukić Nemanja

Muković Aila

Muković Seada

Murić Amina

Murić Amra

Nilović Lazar

Obradović Doroteja

Osmajić Ksenija

Papan Milica

Pizurica Jelica

Radonjić Jovana

Vladić Anđela

Vlahović Nikolina

Zlatičanin Katarina

Zvrko Ilda

II-7 Automehaničar

Beriša Erdzan

Bibezić Kerim

Vujisić Stevan

Dreković Alija

Zvrko Adis

Krčiković Mehmed

Lekić Uroš

Marstijepović Dražen

Mijović Jovan

Milanović Rajko

Milanović Ranko

Murić Ajdin

Pekić Kristijan

Pepeljak Nermin

Softić Emil

Hajdarović Ilhan

Šabović Emir

Šahman Arijan

III-1 Veterinarski tenhičar

Bujišić Ognjen

Vesković Marko

Vladić Jadranka

Vojvodić Kristina

Vulićević Snežana

Damjanović Miloš

Dašić Draguna

Đoković Dušan

Ivanović Božidar

Kališkić Vuk

Koprivica Ina

Martinović Mia

Mulić Jasmin

Nikač Ivan

Omerović Almina

Pinčić Ilma

Radulović Vasilije

Raičković Filip

Rojević Aleksandar

Rolović Milica

Tomašević Marko

Hasić Amra

Crnčević Andrea

III-2 Poljoprivredni tehničar

Bezarević Nikola

Bošković Jovana

Bulatović Marta

Vukosavljević Zorana

Demirović Senahida

Žigović Tarik

Kaluđerović Jovana

Kaplanović Naiba

Karović Semra

Kovačević Anida

Medojević Anđela

Milačić Nikola

Osmanović Azra

Perović Nemanja

Sivokinj Danil

Stanić Anastasija

Softić Džanela

Tiganj Aldina

Halilović Elvis

Šabanović Ermin

III-3 Brodomašinski tehničar

Avdić Anel

Bajramović Isak

Božović Mladen

Brežanin Nikola

Vulezić Vasilije

Gvozdenović Lazar

Dević Mladen

Dimitrijević Lazar

Đurišić Boban

Janić Milan

Kilibarda Aleksa

Klikovac Jovan

Marković Luka

Marstijepović Serđo

Medvar Vuk

Nreković Đorđe

Nikezić Anes

Ostojić Stefan

Polić Đorđe

Puletić Luka

Raspopović Mihajlo

Smolović Lazar

Truš Stefan

Hajduković Stefan

Šukurica Milan

III-4 Nautički tehničar

Albijanić Mihailo

Bošković Matija

Vučetić Mario

Dapčević Amir

Guzina Luka

Dragić Nikola

Zavišić Saša

Zubac Petar

Janjić Nikola

Junković Andrija

Karadžić Dragiša

Kralj David

Krković Jovan

Malović Simon

Maljević Mario

Maljević Luka

Mijatović David

Mujić Emil

Pejaković Petar

Pinčić Damir

Rakočević Pavle

Rajković Zvezdan

Savić Slaven

Stojanović Stefan

Tripinović Nikola

Tripinović Milan

Ćosović Slađan

Ugrenović Luka

Filipović Filip

Čvorović Božo

III-5 Špeditersko – agencijski i carinski tehničar

Adžić Bojana

Babačić Enisa

Barjaktarović Luka

Bidžur Anel

Bracić Halil

Vulićević Bojana

Duraković Elmin

Đorđević Nikola

Đurović Adnan

Đuranović Dragana

Jakovljević Igor

Joksimović Tijana

Kajević Damir

Kosović Danijela

Lukač Almedin

Ljujić Aleksandar

Mekić Eldin

Nurković Minela

Plamenac Jovan

Radovanović Vukašin

Raičković Ognjen

Rakočević Uroš

Stojković Zorana

Hadži-Ristić Petar

Hodžić Majda

Hodžić Levdita

Costache Mario

Šabotić Adis

III-6 Farmaceutski tehničar

Agović Amina

Bajramović Ćamila

Bahović Belma

Badžović Adelisa

Božović Aleksandra

Bošković Nina

Veličković Sandra

Đinović Anabela

Isljamović Irma

Janić Marija

Jelić Marko

Jovićević Olja

Kalezić Aleksandar

Kovačević Nermina

Latić Selma

Ličina Denisa

Međedović Emin

Mijović Sara

Nikolić Sara

Novaković Aleksandar

Pajić Anja

Perazić Lejla

Perazić Hana

Pijunović Tijana

Ranitović Damjan

Simonović Anđela

Sjekloća Nikolina

Ukšanović Anastasija

Čobrenović Iva

III-7 Automehaničar

Babin Jovan

Beriša Hazir

Vukčević Mladen

Zvrko Eldin

Kolić Ernes

Kolić Ernad

Karađuzović Hamza

Ličina Elvis

Ličina Suad

Marković Luka

Ramdedović David

Smailović Irfan

Franca Semir

Cvetić Obrad

Šoljanin Fehim

Tuša Resan

IV-1 Veterinarski tehničar

Begzić Adelisa

Vlahović Ljubica

Zukanović Jovana

Jovančević Teodora

Kovačević Lidija

Kovačević Marko

Korać Erna

Krešić Mihajlo

Markoč Ivona

Milatović Tijana

Nišavić Aleksandra

Pavićević Teodora

Radačić Nikoleta

Seferović Lejla

Hamzić Amela

Šabović Majda

IV-2 Brodomašimski tehničar

Batilović Emir

Bogavac Krsto

Bubić Adnan

Vučetić Bojan

Gavrilović Vladimir

Dragović Luka

Đurišić Đorđe

Đurnić Novica

Živković Miroljub

Zeković Marko

Iličković Ivo

Jovićević Uroš

Kadrić Kenan

Kralj Nemanja

Kruta Stevo

Maksimović Marko

Marvučić Dragoje

Marstijepović Davor

Marušić Vasilije

Mihajlović Stefan

Mršović Lazar

Polović Stefan

Radović Vladimir

Raičević Lazar

Sorokin Jegor

Stanković Stefan

Cenović Ibrahim

Crnčević Luka

Džaković Marko

Škrijelj Eldin

IV-3 Nautički tehničar

Anđić Balša

Boljević Balša

Vujanović Petar

Vujošević Veljko

Vulićević Novak

Vučević Damjan

Dobrković Đuro

Drešić Danilo

DrobnjakBojan

Drobnjak Borko

Živanović Balša

Kaluđerović Marko

Kojičić Nikola

Milić Pavle

Milić Petar

Musaj Džejlan

Nikezić Ajdin

Paljokić Danilo

Petrić Nikola

Pešić Mladen

Pižurica Petar

Rondović Miloš

Savostjanov Svjatoslav

Sokolović Toni

Tomović Vasilije

Stanišić Mario

Hrastinski Lazar

Ćehajić Jasmin

Džaković Dimitrije

Šušter Luka

IV-4 Špeditersko – agencijski i carinski tehničar

Veljković Slobodan

Vukmanović Stevan

Vuković Anel

Vuković Anđela

Vukčević Jovana

Dedić Zoran

Živanović Pavle

Ivović Marija

Janković Danijela

Jović Katarina

Kajić Džejlan

Jovović Nemanja

Korać Nino

Kurpejović Nermin

Metanović Adis

Mulić Aldin

Obradović Radule

Pečurica Bojan

Radulović Anđela

Ramadanović Adelisa

Seferović Denis

Spahić Menan

Hiblović Ana

Šabović Edin

Šabanović Denis

Šorović Vasilije

Novaković Lazar